INFORMÁCIE

Cena kurzu s certifikátom  - 300 eur
Hotel 4 hv The Hub Hotel Miláno s raňajkami
Ubytovanie pre osobu na noc - 85 eur
Pre dve osoby na noc - 115 eur
Pre tri osoby na noc  - 150 eur
Letenka Viedeň Miláno - od 80 do 150 eur
Transfer  - 20 eur jedna cesta
Strava možná v hotely  - 20 eur
Kontakt
email: biosmedzdravie@gmail.com
tel: 0915473355

Ayurvédsky work shop - Master Face and Body

Vata - Pitta - Kapha

Lektorka a kozmetička od talianskej ayurvedskej firmy Lakshmi Francesca Lardo Milano 7.8.9. október 2023 od 9.30 do 18.00 hod
Work shop vám umožní prehĺbiť manuálne zručnosti a špecifiká, ktoré spájajú východ a západ. Dotyk z bodov Marma.Rozdelenie podľa ayurvedskej doshy Pitta Vata Kapha Rituál a masérske pohyby na tele a tvári podľa doshy. Použitie mimoriadnych a vysoko efektívnych prírodných aktívnych zložiek produktov Lakshmi. Znovuobjaveniu skutočnej krásy. Kurz je vhodný pre kozmetičky, operátorov holistickej a ayurvedskej medicíny.

Na predĺženom víkendovom pobyte sa spoločne naladíme do sattvy - energie čistoty a harmónie.
Ajurvéda je veda o živote a ak sa do tejto nádhernej védy chcete ponoriť, budú sa vám odkrývať ďalšie úrovne poznania a zlepší sa kvalita vášho života. Ak chcete vziať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk či venovať sa ayjurvéde profesionálne, je to príležitosť a zažitok pracovať priamo s talianskymi kozmetičkami, terapeutkami, masérmi.Každá učastníčka kurzu dostane cerifikát ayurvedsky master. Kurz bude vedený pri preklade zo slovenskou tlmočníčkou.