Kozmetický špecialista

Ahojte, volám sa Lucia Orságová, som kozmetický špecialista a maderoterapeut pre LakShmi.

V beauty sektore sa držím už od roku 2017, kedy som začala predlžovať mihalnice no vedela som že týmto moja cesta nekončí. Čím viac som pracovala s klientkami tým viac som im chcela pomáhať vrámci celého tela.

Neskôr som otehotnela a keď som sa vrátila do práce mi došlo aké je dôležité mať ten čas pre seba, postarať sa o samého seba, zrelaxovať, vyčistiť telo a hlavu a presne to som chcela mojim klientom dať.

Vyškolila som sa za maderoterapeutku, začala som pomáhať svojim klientom s detoxikovaním organizmu, relaxovaním a učila ich ako sa majú o seba starať.

Potom mi prišla do cesty firma LakShmi, ajurvedska prírodná kozmetika - bezkonkurenčná. Spojila som svoju prácu s týmito rituálmy krásy a moja práca nabrala úplne iný smer. Všetci sme si to hneď zamilovali. Tieto rituály krásy spojené s masážou tváre alebo tela sú dokonalé. Najlepšie na tom je tá spätná väzba od klientov že to celé čo robíme a s čím robíme je úžasné.

Dokonalý relax, starostlivosť o seba v salóne či doma, vyčistenie hlavy, očistu organizmu a pokožky nenájdete len tak ľahko. Som hrdá a vďačná že môžem byť terapeutom firmy LakShmi a odovzdávať svojim klientom len to najlepšie aby sa cítili dobre.

Teším sa na Vás.